Napoleon Allure NEFVC32H Vertical 32″ wall hanging fireplace
SELECT A SIZE
Ships in 2-3 weeks
DOWNLOAD PRODUCT DETAILS
Napoleon Allure NEFVC32H Vertical 32″ wall hanging fireplace 32" specifications
Overall Size 32" H X 16" W X 5.6" D