Napoleon Astound NEFB62AB Built-in linear fireplace
SELECT A SIZE
Limited Stock
Available for immediate shipping
  • Up to 10,000 BTU’s of heat
  • Connect to 120 or 240 volts
  • Includes Beach Fire logs and Woodland media kit
  • Premium remote included
  • Connect to Napoleon Home app
DOWNLOAD PRODUCT DETAILS
Napoleon Astound NEFB62AB Built-in linear fireplace 62" specifications
Overall Size 62.25" W x 25.75" H x 12.25" D